Jakou barvu má Písek?

Dámy a pánové, vážení příznivci a vyznavači historických vozidel a historie motorismu, vážení kolegové;

Veteran Car Club Písek uspořádal výstavu historických vozidel, která se konala v sobotu 6. srpna 2022 v Písku v rámci multikulturního festivalu hudby, poezie a zážitků „Jakou barvu má Písek?“.

Výstava se uskutečnila v době od 13:00 – 17:00 hodin na Fűgnerově náměstí v Písku,  v prostorách mezi domem U slona a Kamenným mostem a byla určena pro všechna historická vozidla starší 50 let (vyrobená do roku 1972).

Mimo jiné bylo možné vidět automobil Fiat 514 jednoho ze zakládajících členů VCC Písek, který se s ním zúčastnil mnoha závodů, výstav a výprav u nás i v zahraničí, čehož dokladem byly mnohé fotografie, ceny a pamětní předměty připomínající 50 leté soužití.

S moderováním akce pomohl v dobovém oblečení člen pořádající agentury Kultur kontakt, který vedl rozhovor i s vedoucím testovací komise VCC Písek panem Aloisem Krejčím, který návštěvníky výstavy seznámil s činností našeho klubu.

Jak výstava probíhala se můžete podívat na fotografiích ZDE.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice aktuality a jeho autorem je Martin Simota. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.