Valná hromada Asociace klubů historických vozidel 2022

Dne 22. října 2022 se v Pardubicích, v salonku v Domě kultury DUKLA Pardubice, sešla valná hromada spolku Asociace klubů historických vozidel z. s. (dále jen AKHV), se sídlem Na strži 1837/9, Krč, 140 00 Praha.

Veteran Car Club Písek je již sedmým rokem členem této asociace a má zastoupení v jejím prezidiu. Valné hromady se zúčastnili dva zástupci a viceprezident AKHV z našeho klubu. Valná hromada zvolila novou revizní komisi ve složení pan Bc. Ondřej Kučera z Veteran klub Pardubice, pan Ondřej Kroutilz ÚAMK-FIAT CAR CLASSIC a pan Milan Morava ÚAMK-VETERAN CAR CLUB ŽIROVNICE. Jako hosté vystoupili pan Václav Kafka, prezident Federace klubů historických vozidel ČR a pan Ing. Josef Vincenci, předseda krajské testační komise KTK 04 Pardubický kraj.

Valná hromada se mimo jiné zabývala i připravovanými změnami v systému testování historických vozidel a souvisejících úprav zákona č. 56/2001 Sb. Více ZDE

.

Příspěvek byl publikován v rubrice aktuality a jeho autorem je Martin Simota. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.